Producenci
Nowości
mapa czerń
mapa czerń
38,00 zł
szt.
Jungle
Jungle
38,00 zł
szt.
Tryptyk - FIOLET sen baletnicy (3szt.)
Tryptyk - FIOLET sen baletnicy (3szt.)
109,00 zł
szt.
Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Usługodawcą prowadzącym sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym beartposter.pl zwanym dalej "Sklepem Internetowym" lub "Sklepem" jest BEARTPOSTER.PL Sylwester Sobkowicz wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Główna 82/2, posiadająca nr NIP: 7532254348 oraz nr statystyczny REGON: 364386210, zwana dalej "Sprzedającym".

Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem witryny internetowej beartposter.pl

Przed złożeniem zamówienia w Sklepie, Klient zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z zapoznaniem się przez Klienta z Regulaminem i zaakceptowaniem jego postanowień w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia.

 

SKŁADANIE i REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienie zostaje złożone przez kupującego w formie elektronicznej i stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży towaru umieszczonego na witrynie Sklepu Internetowego za określoną tam cenę.

Sklep zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia, w wypadku gdy dane podane przez klienta w formularzu zamówienia, są niepełne (brak imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail lub numeru telefonu), lub gdy dane podane przez Klienta są nieprawidłowe.

Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego. Zamówienie uznaje się za potwierdzone w momencie opłacenia i zaksięgowania pieniędzy na koncie Sprzedającego. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia w e-mailu potwierdzającym. Z tą chwilą następuje zawarcie umowy sprzedaży.

Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie lub opłacenie.

Kupujący może wprowadzić zmiany w zamówieniu do chwili wysłania przez Sklep Internetowy informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji. Dokonanie zmian jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny pod numerem +48 726091686 lub wysłanie e-maila na adres biurobeart@gmail.pl

Informacja o dostępności towaru jest wyświetlana przy każdym produkcie.

Termin wysyłki zamówienia liczony jest w dniach roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl