Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Usługodawcą prowadzącym sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym beartposter.pl zwanym dalej "Sklepem Internetowym" lub "Sklepem" jest BEARTPOSTER.PL Sylwester Sobkowicz wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Główna 82/2, posiadająca nr NIP: 7532254348 oraz nr statystyczny REGON: 364386210, zwana dalej "Sprzedającym".

Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem witryny internetowej beartposter.pl

Przed złożeniem zamówienia w Sklepie, Klient zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z zapoznaniem się przez Klienta z Regulaminem i zaakceptowaniem jego postanowień w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia.

 

SKŁADANIE i REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienie zostaje złożone przez kupującego w formie elektronicznej i stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży towaru umieszczonego na witrynie Sklepu Internetowego za określoną tam cenę.

Sklep zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia, w wypadku gdy dane podane przez klienta w formularzu zamówienia, są niepełne (brak imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail lub numeru telefonu), lub gdy dane podane przez Klienta są nieprawidłowe.

Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego. Zamówienie uznaje się za potwierdzone w momencie opłacenia i zaksięgowania pieniędzy na koncie Sprzedającego. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia w e-mailu potwierdzającym. Z tą chwilą następuje zawarcie umowy sprzedaży.

Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie w przypadku zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie lub opłacenie.

Kupujący może wprowadzić zmiany w zamówieniu do chwili wysłania przez Sklep Internetowy informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji. Dokonanie zmian jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny pod numerem +48 726091686 lub wysłanie e-maila na adres biurobeart@gmail.pl

Informacja o dostępności towaru jest wyświetlana przy każdym produkcie.

Termin wysyłki zamówienia liczony jest w dniach roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl